KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17154075
nr 1715 4075
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, ”Cirkus”. Signerad, numrerad EA 1/5. Gicléetryck, bildmått: 37x28 cm. Yttermått inklusive ram: 41x31 cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:04:24
4/8 15:58:22